STAMMTISCH Listopad 2017

Drodzy Przyjaciele Klubu,

Dnia 23.11.2017  odbył się w Koszalinie, stół energetyczny NPKEW połączony z konferencją, na której został wybrany nowy zarząd Klubu .

Do najważniejszych tematów spotkania należało.:

  1. Nowa mobilność w Polsce – przyszłość czy utopia – prezentację przygotował i prowadził Pan Roman Synowski (Windhunter) i Andy Zemmrich (Zemmrich Consult)
  2. Restrukturyzacja istniejących i finansowanie przyszłych projektów elektrowni wiatrowych w Polsce – prezentację przygotował i prowadził Pan Janusz Markowski  (Bank BGŻ BNP Paribas)
  3. Środki ochrony przed zmianami legislacyjnymi / pozwy z tytułu ochrony inwestycji i roszczenia polskich przedsiębiorstw – prezentację przygotowała i przedstawiła Pani Karolina Barałkiewicz-Sokal (VON ZANTHIER & SCHULZ)
  4. System aukcyjny w Polsce od 2018 roku – prezentację przygotował i prowadził Pan Grzegorz Skarżyński (Pexapark Gdańsk)

Bardzo serdecznie dziękujemy prowadzącym za przedstawione referaty i za odpowiedzi na pytania uczestników konferencji..

Kolejnym punktem spotkania były wybory zarządu klubu. Z przyjemnością informujemy, że skład zarządu stanowią:

Pan Thomas Hartwig – HCE Design Group

Pan Henning von Zanthier – Kanzlei VON ZANTHIER & SCHULZ

Pan Andreas Jesse – Windpower – Poland Sp. z o.o.

Pan Adam Berger – HCE Design Group

Pan Michał Stefaniak – Biuro Projektowo Wykonawcze Energotelprojekt Sp. z o.o.

Pani Ewa Bratschke – Deutsche Wind Technik

Dziękujemy za poparcie w wyborach i obdarzenie zaufaniem.

Dalsza część spotkania odbyła się w miłej atmosferze przy muzyce i doskonałej kolacji, zorganizowanej przez firmę Windhunter.

Serdecznie dziękujemy firmie Windhunter z Koszalina, za udostępnienie Sal Konferencyjnych, miłą atmosferę i oprawę kulinarną oraz Henningowi von Zanthier za organizację spotkania. Wszystkim obecnym zaś, za udział w wydarzeniu.

Zarząd Klubu